• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Satıyorum Metin2 PvP Simhi Hack V0.0.1

teomandede

YENI UYE
Herşeyi doğru sıra ile yapıyorum fakat hile envanteri açıldığında oyuna enjekte olmuyor harita kısmı siyah name ismi hp kısmı hepsi boş

sensiz3535

YENI UYE
@simhisancak Rina mt2 için güncelleme yapıp atackspedd 197 de örümcek dönüşümünde calişirsa cok saglıklı olucak

kroniq

YENI UYE
kanka eline sağlık çok teşekkürler rice etsem müsait olduğun bir zaman chaser2 bakar mısın

yangdealer

YENI UYE
indiriyorum ama rar açılmıyor ve siliniyor bir süre sonra. virüs taramalarını da kapattım yardımcı olur musunuz?

sananeyaprak

YENI UYE
Chaser2 de çalışıyordu ama şuan karakteri tanımlıyor ama metinleri göremiyor
Tekrar bi ayar geçersenşz iyi olur

avanka64

ONAYLI UYE
ücreti ne kadar ? çok pahalı değilse ancient2 ye uygun olursa ben satın alrıım

rollins1999

ONAYLI UYE
ıd sıfre ne ucretsız versıyonda cumartesı gunu calıstırıcaz ama ıd sfıre lazım verırmısınz

skaikruwanheda1

YENI UYE

simhisancak

SILVER UYE
AntiBan Baştan Yapıldı, Pm Bildirimi ve Otomatik Cevap Eklendi

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Captcha Solver Iris, 5 Haneli ve Fake Svside Eklendi

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AnyUse Yani envanter veya alt bar üzerinden istenilen slotlara tıklama yapan bot eklendi.
Save Load sekmesine AnyUse ayarlarını kaydetme ve yükleme eklendi.

Envanter(Area 0) için 1. Slot 0. indexden başlar ve envanter sonuna kadar gider
Alt Bar(Area 1) için 1. Slot 0. indexden başlar ve F4 yani 7. index e kadar gider

Only Dead or First Online öldüğünüzde veya oyuna girdiğinizde tek sefer çalışmasını sağlar.
Force Mount at üzerinden inmenizi sağlar(skill için).
Wait For Skill skill animasyonlarının beklenmesini sağlar, ard arda basılan skillerde kaçırma olmaması için.

Bu süreçte bazı sorunlar çıkabilir bildirdiğiniz taktirde en kısa sürede çözülecektir.

IrisPanel için Wait ve Target Damage Etkinleştirildi.
Server taraflı koruma olduğu için sleep süresini yükseltmeniz lazım.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)