• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

zulu hile Güvenilirimi Bilmiyorum.

akbaba58

YENI UYE
Öncelikle İndirmeyin.Hile bana ait değil.Oyunda bizim takıma geldi ve link verdi.Hileyi Test edemiyeceğimden güvenirilir olup olmadığın bilmiyorum

Kanal :

selexby

SILVER UYE
Bu Videonun Sahibini Tanıyorum Tamamen Güvenilir O Hile Paralı Bilgin Olsun

akbaba58

YENI UYE
Arkadaşalr Başında "ÇALIŞIYOR","GÜVENİLİR" yazmadan kesinlikle indirmeyiniz Virüs olabilir hile çalışıyor,Ama virüs olabilir.

akbaba58

YENI UYE
Buda 2. kanal Bu bedava Ama dediğim gibi sıkıntı olabilir

Kusursuz

GOLD UYE
Bu hile sahibi secretcheats'dir. Ücretsiz olarak verilmiyor. Ve satışını da kendi sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. 3. Bir kişi tarafından satın alım yapmayın.

avkan65

YENI UYE
almayın üzülürsünüz çünkü hile şu sıralar çok fazla hwid ban yiyip çalışmıyor dolayısıyla paranız hileyi daha 1 hafta kullanamadan gider benden söylemesi sonra adam yazmıştı dinlemedik diye dövünmeyin

selexby

SILVER UYE
almayın üzülürsünüz çünkü hile şu sıralar çok fazla hwid ban yiyip çalışmıyor dolayısıyla paranız hileyi daha 1 hafta kullanamadan gider benden söylemesi sonra adam yazmıştı dinlemedik diye dövünmeyin
spoofer var

Kusursuz

GOLD UYE
Bu tür hilelerde hwid spoofer mevcut. Yani istediği kadar ban atsın oyun spooferi fixleyemedikleri sürece bir sorun olmaz.

JuveSouL

SUPER MODERATOR
Arkadaşlar birazcık mantıklı düşünün fiyatı bukadar yüksek bir hile yazılımının crackini siz yapmış olsaydınız free verirmiydiniz eğer veririm diyorsanız içine zaralı bir yazılım koyarmıydınız bu soruların cevaplarını kendiniz verdikten sonra kullanın derim

Electus

YENI UYE
Arkadaşlar birazcık mantıklı düşünün fiyatı bukadar yüksek bir hile yazılımının crackini siz yapmış olsaydınız free verirmiydiniz eğer veririm diyorsanız içine zaralı bir yazılım koyarmıydınız bu soruların cevaplarını kendiniz verdikten sonra kullanın derim
Değişir Bence O Ben Cracklemiş Olsam Göberim İçine mining Yayarım Sonra Adamın Amacı Hilenin Fix Yemesini İstiyodur Ondan Herkese Yayarak Fixlenmesini Hızlandırır.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)