• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

YENİ SÜRÜM HATASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

poyrazextazy98

STANDART UYE
Selamun aleykum. arkadaşlar oyuna girdiğimiz zaman yeni sürüm var diye yönlendiriyor fakat ortada yenı surum falan yok zaten yenı surum cıkarmadılarmı m24pro cracklı falan 2 gun kullanıyoruz sureklı bır hata bı sıkıntı bilgisi olan varmı acaba?

Dreamfancy

SITE YETKILISI
KURUCU
Selamun aleykum. arkadaşlar oyuna girdiğimiz zaman yeni sürüm var diye yönlendiriyor fakat ortada yenı surum falan yok zaten yenı surum cıkarmadılarmı m24pro cracklı falan 2 gun kullanıyoruz sureklı bır hata bı sıkıntı bilgisi olan varmı acaba?
Merhaba,
Herhangi bir sorun yada problem göremiyorum. Hileyi baştan indirip açın. Sorun halen daha devam ediyorsa problem bilgisayarınızda yada firewall veyahut antivirüs programlarınızdadır. Bunları devre dışı bırakarak deneyin ve test edin.

poyrazextazy98

STANDART UYE
Hocam download new wersion support deweloper dreamfancy dıye hata alıp sayfaya yonlendırıyor tekrar ındırdıgımde de aynı guvenlık duvarı antıvurus vs hersey kapalı m24pro kullanmıyorum 7x acmaya calısınca boyle bır sıkıntı malesef.

Dreamfancy

SITE YETKILISI
KURUCU
Hocam download new wersion support deweloper dreamfancy dıye hata alıp sayfaya yonlendırıyor tekrar ındırdıgımde de aynı guvenlık duvarı antıvurus vs hersey kapalı m24pro kullanmıyorum 7x acmaya calısınca boyle bır sıkıntı malesef.
Merhaba, şimdi güncelledik loader üzerinden tekrar güncel versiyona ulaşabilirsiniz.

nc1987111

STANDART UYE
hey can u guys help me i got a problem with league of legend scripts
when i click the UPDATED> SKiP it alway say
EnsouldShar,.Loader has stopped working

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)