• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Valoran Hwid Ban Kaldırma

YahyaKa

YENI UYE
Arkadaşlar hile kullanmadım ancak ban yedim. Açtığım her hesap saniyesinde ban yiyor. CheatGlobal hwid Spoofer işe yaramadı lütfeen yardımcı olun!!!

Hwid spoofer zaten oyuna erişimini sağlar . Pc yi yeniden başlatınca bile tekrar uygulaman gerekebilir bende durum bu . Hile kullanmış olmana gerekte yok. Sen örnek veriyorum bilgisayarında auto hotkey yüklüdür sırf bu yüzden bile yiyebilirsin oyunda açmış olmana gerek yok. Çünkü ilk zamanlar bu programla trigger bot yapıyorduk . Donanımın 1 kere kara listeye alındıysa da yiyiceksin bu kadar . Benden sana tavsiye hile yapacağın oyunu doğru seç . Hem vanguard çok iyi hemde riot çok katı .
Ha birde şöyle bir durum var hesabın oynandığında çok oluşturulduğu donanımda çok önemli .
Benden tavsiye hwid spoofer işlemini yaptıktan sonra başka bir internet ağı ve pc yada telefon üzerinden temiz bir hesap oluştur sonrasında spoofer kullan ve gir . Diyelim ki aylarca sorunsuz her pc açtığında hwid spoofer kullandın ama 1 gün unuttun ve hesaba girdin . Geçmiş olsun tekrar ban yiyceksin

YahyaKa

YENI UYE
Sorunu kendi yöntemlerimle çözdümve 2 gündür sıkıntısız oynuyorum. ᕙ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕗ

avaster

YENI UYE
nasıl çözdün anlatsana kral biz de faydalanalım

YahyaKa

YENI UYE
Dc adım:†ཡYahyaཡ#9788 gelin bana ulaşın tw den bağlanıp yapayım :D

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)