• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Sürekli laf sokan çocuğun hikayesi

Trump

President
SITE YETKILISI
DENEME MODERATOR

Bir gün sürekli laf sokan bir çocuk varmış. Bu çocuğun herşeye bir lafı ve cevabı mutlaka varmış ve bitmiyormuş. Okula giderken serviste bile herkese laf sokuyomuş ve bir gün servis şöförü sinirlenip çocuğu servise almamış. Özel bir taksi tutup ona yollamış ve taksiciye de sıkı sıkı tembih etmiş "Bu velet ne derse desin sakın ama sakın konuşma, sürekli laf sokup herşeye bir cevap buluyor" demiş. Neyse, çocuk sabah okula gitmek için kalkmış ve taksiye binmiş. Takside başlamış konuşmaya. Benim annem doktor, babam mühendis olsa ben mühendis olurdum. Babam doktor, annem mühendis olsa bende doktor olurdum demiş. Annem muhasebeci olsa babamda polis olsa ben polis olurdum demiş. Bu böyle her bindiğinde konuşmaya devam etmiş ve taksici de bir gün dayanamamış ve "Annen or**pu olsa babanda peze**nk olsa sen ne olurdun? Diye sormuş ve çocukta "Taksici olurdum" abi demiş.

AlvisR

AlvisR
YONETICI
hahahaha çok komiq lan bu yarıldım yaw

Lucretias

ONAYLI UYE
STANDART UYE
Bi yerden hatırlıyombunu ama :d

BFSWORD

ONAYLI UYE
STANDART UYE
Ahaagagag Boşluğuma Geldi :D :D DD ♿♿♿♿♿♿♿♿ nnasıl buLDuN yA bUNU aLLAh AllAH ♿♿♿♿♿♿♿♿

SırfBosman

ONAYLI UYE
STANDART UYE
ayn iyi fıkra ama bu bi site var yaa hatırlamıom ama var hangi site acaba?

Motorhead999

ONAYLI UYE
STANDART UYE
Tebessüm ettirdi : ) Paylaşım için teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)