• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Selamün Aleyküm

iserhanturhan

YENI UYE
Merhaba sevgili cheatglobal üyeleri:)

Adım: Serhan
Yaşım: 19
Yaşadım yer: İstanbul
Eğitim durumum: Lise
İlk kulandıgım hile: Point Blank Wall Hack
Yaptıgım ve para kazandıgım işler: Sosyal Medya Ve Kripto Para (Yaptığım/Çalıştığım Bir Yer Yok)
Varsa eklemek istediğiniz birşeyler:
Öncelikle tekrardan merhaba uzun zamandır sanaldayım eski ortam fazla kalmadığı için yeni ortamlara başvurdum. Sosyal Medya, Hack & Hacking, Kali Linux Hakkında birikmiş bilgilerim var. Az da olsa İnstagram Takipçi Panel Kurmayı ve bu yoldan para kazanmayı biliyorum. Sanalda eğlenceli zamanlar geçirmek için tanışmak için ortamlara/gruplara sokmak için mesajlarınızı bekliyorum. İyi Forumlar.​

Son düzenleme:

Orientis

UZMAN UYE
Merhaba sevgili cheatglobal üyeleri:)

Adım: Serhan
Yaşım: 19
Yaşadım yer: İstanbul
Eğitim durumum: Lise
İlk kulandıgım hile: Point Blank Wall Hack
Yaptıgım ve para kazandıgım işler: Sosyal Medya Ve Kripto Para (Yaptığım/Çalıştığım Bir Yer Yok)
Varsa eklemek istediğiniz birşeyler:
Öncelikle tekrardan merhaba uzun zamandır sanaldayım eski ortam fazla kalmadığı için yeni ortamlara başvurdum. Sosyal Medya, Hack & Hacking, Kali Linux Hakkında birikmiş bilgilerim var. Az da olsa İnstagram Takipçi Panel Kurmayı ve bu yoldan para kazanmayı biliyorum. Sanalda eğlenceli zamanlar geçirmek için tanışmak için ortamlara/gruplara sokmak için mesajlarınızı bekliyorum. İyi Forumlar.​
Aleyküm Selam Foruma Hoş Geldin

iserhanturhan

YENI UYE
Valorant hwid ban kaldırmayı bulsana reis
Reis donanım banı format atarak veya programlar ile olmaz 30 TL karşılığını 40 GB harddisk al onu yerel disk D diye de sisteme kur ve valorantı da bu diske kur. LOL falan oynuyorsan da onu da kurduğun D diskine taşı ikisi de riot games serviceye bağlı olduğundan tespit edilmiyor.

Thapena

ONAYLI UYE
Reis donanım banı format atarak veya programlar ile olmaz 30 TL karşılığını 40 GB harddisk al onu yerel disk D diye de sisteme kur ve valorantı da bu diske kur. LOL falan oynuyorsan da onu da kurduğun D diskine taşı ikisi de riot games serviceye bağlı olduğundan tespit edilmiyor.
Ama vanguard otomatik olarak c'ye kuruyor kendini

iserhanturhan

YENI UYE
Ama vanguard otomatik olarak c'ye kuruyor kendini
Riot games vanguardı dediğin gibi otomatik olarak ilk diske kurar (Windows dosyalarının olduğu disk) benim dediğim de tam olarak bu aldığın harddiski kurarken ilk disk olarak göstereceksin bu da vanguardın senin yeni aldığın diske kurulmasını sağlıycak eğer böyle birşey istemezsen de hwid spoofere 70 80 tl gibi bir para verebilirsin

Ria Global

ONAYLI UYE
Aley kümselam Hg

hades12

ONAYLI UYE
aleyküm selam bende yeniyim sana da hoşgeldin baba

t4n21

ONAYLI UYE
Aleyküm selam hg

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)