• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Selamlar ben Râiw Kâli

Peki siz çalışmalarınızı hangi yazılım dilleri ile gerçekleştiriyorsunuz?

• ASP.NET

Kullanılan: 0 0.0%
  • PHP & MySQL

• Java & JavaScript

• Python

• IDE & Mobil Programlama

• Unity

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Râiw Kâli

ONAYLI UYE
STANDART UYE

Râiw Kâli kimdir?

Tüm forum yöneticileri ve üyelerine selamlar, ben Râiw Kâli, forumu discord serveri üzerinden gördüm ve hemen aranıza katılmak istedim, eski deepwebtr Ar-Ge (Araştırma Geliştirme) bölüm sorumlusuydum. Sizin ile burada beraber olduğum için çok mutluyum. Kendimden bahsetmem gerekirse kısaca bana Râiw derler, konumum Ukrayna, şimdi ne yapıyorsun orada diyenler olacaktır şöyle anlatmaya başlamak istiyorum;

Yazılım mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim, burada yaşıyorum Türkçe Rap müzik dinlemeyi çok seviyorum ve aynı tür müzik dinleyen insanlar ile çok iyi anlaşırım (fan boyluk yapmayanlarla tabii ki) kendi hayatımdaki işlerimi her zaman ikiye bölerim ilgi alanlarım ve uzmanlık alanlarım olmak üzere. İlgi alanlarım genellikle şu an üzerinde çalıştığım ve öğrenmek için çaba sarf ettiğim yazılım dilleridir yani tek bir başlık altında toplarsak hayattaki uğraşım yazılım dilleri ve web programlama, uzmanlık alanlarımdan bahsetmek gerekirse şöyle sıralayabiliriz;

• C# Console Application
  • HTML & HTML5 / CSS & CSS3
  • PHP & MySQL
  • Java & JavaScript
  • ASP.NET

Her hangi bir durumda yardıma ihtiyacınız olduğunda Ö.M yolu ile bana ulaşabilirsiniz, elimden gelen en kısa sürede size dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz, ayrıca lütfen en üstte bulunan anketimize katılmayı unutmayın, iyi forumlar tanıştığıma memnun oldum!

Trump

President
SITE YETKILISI
DENEME MODERATOR
Aramıza hoşgeldin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)