• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Metin2 WMCP Güncel Sürüm

oğuzhan

ONAYLI UYE
STANDART UYE
Katılım
8 Ara 2019
Mesajlar
24
Beğeniler
3
Puanları
3
Yaş
22
Sürüm Notları;
03/09/2017 03:15:00 Güncelleme


- SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) hatası giderildi.
- Panel php sürümlerine uyumlu hale getirildi.
- 46 sayfanın php sql kodları yeniden güncellendi.

GÜNCELLEME NOTU : Zamanım çok olmadığı için ek eklentiler yapamıyorum panele, elimden geldiğince sorunlarını gidermeye çalışıyorum . Projelerimi bitirdikten sonra ek eklentiler ve yeni fileslera uyumlu hale getireceğim. Bu eklentileri eklemeye niyetlendiğim zaman buradan yazacağım sizlerinde tavsiyeleri ile panele tekrardan bir güncelleme getireceğiz.

Herkesin hataya düştüğü adımların hakkında bilgiler;
Rardaki sql dosyası PhpMyadmin içindir. Serverınızın güvenirliği ve site akışınız açısından sitenize kurmanızı tavsiye ediyorum. Oyunumuza ek bir mysql yükü bindirmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Yok ben illa oyun veritabanına kurmak istiyorum diyenleriniz var ise aranızda. Aşağıdaki sql dosyasını indirsin.Siteye kurmaz iseniz kullanamayacağınız bölüm :
Sistem kur / ayarlar bölümüdür. Burada yazılan sistemler sadece phpmyadmin için yazılmıştır. Türleri InnoDB ' dir. İsteyenler bu türleri MyISAM olarak değiştirip oyun için de uygun hale getirebilir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)

Üst