• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Merhabalar | Gunestamer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gunestamer

STANDART UYE
Merhabalar. Yıllardır beklediğimiz tarz bir forumun açılması memnuniyeti ile herkese selamlarımı sunarım.
Gözü yormayan sade bir tasarımı olmasından duyduğum mutluluğu dile getirirken içerikler ne kadar artarsa artsın aradığımı kolayca bulabileceğimi düşündüğüm bir kullanıcı kolaylığı(Örn; çalışıyor/çalışmıyor) görüyorum. Kullanıcıya yönelik hizmetten ötürü tüm forum yönetimine teşekkür ederim.
Yazılımsal kategoriler için de ayrıca teşekkür ediyorum. Gerek derslerim için gerekse gündelik çalışmalarımda yardımcı olabilecek konuların açılacağına eminim.

Madem tanışma alanındayız kendimi de tanıtıp cümlelerimi sonlandırayım :)
Denizlilililiyim ve Denizli'de yaşıyorum.
Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisiyim.
Metin2 oynuyorum. Daha doğrusu Metin2'den vazgeçemiyorum demeliyim :)
Herkese iyi forumlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

BFSWORD

ONAYLI UYE
STANDART UYE
Merhabalar. Yıllardır beklediğimiz tarz bir forumun açılması memnuniyeti ile herkese selamlarımı sunarım.
Gözü yormayan sade bir tasarımı olmasından duyduğum mutluluğu dile getirirken içerikler ne kadar artarsa artsın aradığımı kolayca bulabileceğimi düşündüğüm bir kullanıcı kolaylığı(Örn; çalışıyor/çalışmıyor) görüyorum. Kullanıcıya yönelik hizmetten ötürü tüm forum yönetimine teşekkür ederim.
Yazılımsal kategoriler için de ayrıca teşekkür ediyorum. Gerek derslerim için gerekse gündelik çalışmalarımda yardımcı olabilecek konuların açılacağına eminim.

Madem tanışma alanındayız kendimi de tanıtıp cümlelerimi sonlandırayım :)
Denizlilililiyim ve Denizli'de yaşıyorum.
Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisiyim.
Metin2 oynuyorum. Daha doğrusu Metin2'den vazgeçemiyorum demeliyim :)
Herkese iyi forumlar...
MeTiN2 dE çOk PaRa VaR DiYoLar DoRuMu

Dreamfancy

SITE YETKILISI
KURUCU
Aramıza hoşgeldiniz, iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)