• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

League Of legends Script

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sametea123

STANDART UYE
Video'nun aynısını yapıyorum herşeyiyle birlikte yapıyorum oyuna girene kadar hepsini yapıyorum oyuna giriyorum ama script ekranı gelmiyor ne yapabilirim ?

Lucretias

ONAYLI UYE
STANDART UYE
Doğru yapmıyosundur kardeş. Oyunun güncelleme yapmadığından emin olduktan sonra güncelledim geç dicen soınra hile açılıyor zaten oyuna giriyon otomatik çalışıyor

c1c0s

Administrator
EMEKLI ÜYE
Video'nun aynısını yapıyorum herşeyiyle birlikte yapıyorum oyuna girene kadar hepsini yapıyorum oyuna giriyorum ama script ekranı gelmiyor ne yapabilirim ?
Gerekli programlari yonetici olarak calistiriniz lutfen.

BFSWORD

ONAYLI UYE
STANDART UYE
Kaç Bit Bilgisayarın ?

tarzan1

STANDART UYE
lol versiyonu desteklenmiyor diyor bunun bizimle alakası yok ki program güncel değil yardımcı olursanız sevinirim

Dreamfancy

SITE YETKILISI
KURUCU
lol versiyonu desteklenmiyor diyor bunun bizimle alakası yok ki program güncel değil yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajı dikkate almadan ilerleyin. Videoyu seyretmiyormusunuz?

murat123456

STANDART UYE
yönetici olarak çalıştırdım bütün adımları tekrar tekrar kontrol ettim ama hile başlamıyor oyun içinde bütün adımlar geliyor en sonunda oyun başlayınca aktif olmuyor

Ploes

ONAYLI UYE
STANDART UYE
Dostum Merhaba,
Yapacağın şeyleri Adım Adım Söylüyorum.
1- NetFrameWork'ün yüklü olduğundan emin ol eğer Yeni NetFrameWork'ü yeni indirdiysen bilgisayarini yeniden başlat
2- Güvenlik Duvarının Kapatmanı Tercih Ederim Hilenin Çalışmasını Engelliyor olabilir.
3- Bunları yaptıkdan sonra bilgisayarını yeniden başlat ve yine dene
4- Çalışmadıysa eğer başlat Tarafına Gelip %appdata% yazıp local tarafından CheatGlobal ve DreamFancy Adlı Klasörleri silip yeniden hileyi kur

Eğer Hayla Çalışmıyorsa Bi Yerde Hata Yapiyorsun Demektir. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)