• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Duyuru CheatGlobal Ofisi / Office

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dreamfancy

SITE YETKILISI
KURUCU
Katılım
2 Eyl 2019
Mesajlar
586
Beğeniler
468
Puanları
70
Yaş
26
:turkish: CheatGlobal türkiye ve dünyanın diğer bölgelerindeki yazılımcıların olduğu bir platform forumudur. Bu platform'da ekibimize katıldığınızda yardım alabilir ve ekip içerisindeki üyelerimizle kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Yalnız ekibimizde olan moderatörlerimiz ofisimizi ziyaret edebilir ve bizimle sohbet edebilir. Kapımız her daim yalnızca ekip üyelerimize açıktır. Kendinizi daha da geliştirmek ve ekibimizde yer almak istiyorsanız yönetici başvurusu yapabilir ve kendinizi Memory Hacking ve diğer yazılım alanlarında ekip üyelerimizle yardımlaşarak geliştirebilirsiniz.

:english: CheatGlobal turkey is a platform and forum where the developers in other parts of the world. When you join our team on this platform, you can get help and improve yourself with our members in the team. Only our team of moderators can visit our office and chat with us. Our door is always open to all our team members. If you want to improve yourself and get involved in our team, you can apply for an administrator and improve yourself with our team members in Memory Hacking and other software areas.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)

Üst