• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

Ayyıldız Tim Ünlü Oyuncuya Saldırdı

Codex

YENI UYE
Katılım
9 Tem 2020
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1

Ayyıldız Tim lamer grubu Kolpaçino filmindeki ağa olarak bilinen Osman Beyaz’a, TurkHacks için destek videosu çekmesi sebebiyle saldırdı. Sanal alemin soytarısı olan Telli haddini aşıyor!

Kolpaçino ağa(Osman Beyaz) Turkhacks için selam-destek videosu çekti ancak başına gelmeyen kalmadı. AYT’nin kurucusu, üyesi, modu, paşası ve yirmiden fazla nickin sahibi şizfren Telli, ağaya saldırı düzenledi.

Ağa’nın instagram hesabına saldırı düzenleyen Telli, sanal alemin kaşarı tahtını bırakmaya niyeti olmadığını gösteriyor. Uzun süre pr amaçlı çalışmalar yapan bu şizofren eskisi gibi kemik atılmadığı için sinirlendi ve agrasifleşti.


Kolpaçino Ağa Turkhacks İçin Destek Videosu Çekti


Kolpaçino Ağa Turkhacks.com İçin Video Çekti
Kolpaçino ağa olarak bildiğimiz Osman abimiz, için destekleyici nitelikte bir selam videosu yayınladı ve Siber Soytarı Telli’nin hedefi oldu. Kurduğu lamer ordusunu siber zorbalık ve çeteleşme kazanca çeviren Telli, ikinci büyük gelir kapısı olan * yalayıcılığı kaybedince agresifleşti.

Yalayacak * bulamayan AYT köpekleri, ömür boyu köle olduktan sonra hürriyetten korkan köle misali * yalayamama düşüncesi ile dehşete kapıldılar.

Şizofren Telli Lamer Veletleri Ağaya Saldırttı
Turkhacks Resmi İnstagram Sayfası üzerindeki videosuna yorum atarak duruma anlam vermeye çalışan ağa, sevgi cümleleri ve durumun izahati ile karşılaştı. 

Orientis

UZMAN UYE
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
1,060
Beğeniler
176
Puanları
83
Ayyıldız Tim Grubu Lamer Peki İyi Günler :d
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)

Üst