• Değerli kullanıcılarımız, eğer forumda açılmasını istediğiniz kategoriler varsa lütfen Görüş ve Önerileriniz kısmına bunu konu açarak belirtin.

artık burdayız

UYGULAMASI YAPILSINMI

• Kullanılan toplam oy
    2

nightblack

ONAYLI UYE
STANDART UYE
beyler burayı bir inci sözlük tarzı gibi yeşertelim. bu site tutar arkadaşlarınızı davet edin muhabbet döndürelim burada. ben günlük gireceğim siteye gerçekden heyecanlandım site tasarımı çok güzel.. ismide çok güzel.. dreamfancy e tavsiyem bu sitenin mobil versiyonunu uygulama halinde sunması. uygulama halinde popüler olursa çok güzel bi sözlük/foruma dönüşür burası. iyi geceler. iyi forumlar...https://www.imgim.com/elmass.jpg

hisarmt2

STANDART UYE
HİSAR METIN2 SEKMEME HİLESİ İSDİORUZ ADMİNLER

Trump

President
SITE YETKILISI
DENEME MODERATOR
Umarız hakettiği yere gelir bunun olması içinde ekip olarak tam güçle çalışıyoruz. Teşekkür ederiz.

Egemen

Egemen Taşçı
STANDART UYE
EMEKLI ÜYE
cheatglobal derki inci sözlük adamdır AS:FASFsafaf

Egemen

Egemen Taşçı
STANDART UYE
EMEKLI ÜYE
beyler burayı bir inci sözlük tarzı gibi yeşertelim. bu site tutar arkadaşlarınızı davet edin muhabbet döndürelim burada. ben günlük gireceğim siteye gerçekden heyecanlandım site tasarımı çok güzel.. ismide çok güzel.. dreamfancy e tavsiyem bu sitenin mobil versiyonunu uygulama halinde sunması. uygulama halinde popüler olursa çok güzel bi sözlük/foruma dönüşür burası. iyi geceler. iyi forumlar...https://www.imgim.com/elmass.jpg
kardeşim inekler kesinlikle süt içer burdan başlıyalım cheatsözlük .dsaF:A:Fafa

nightblack

ONAYLI UYE
STANDART UYE
sözlük gibi olmuş aynı :Ddasf ben cok beğendım sahsen :D hemen uygulama yapılsın da kullanmaya baslayak. buralar değerlenir. *rezz

Şu an konuyu görüntüleyenler (Üye: 0, Misafir: 1)